Referatai MOKSLO DARBAI KURSINIAI KONSPEKTAI PARUOŠTUKĖS

      PRADŽIA   DARBŲ TIPAI   TAISYKLĖS    PAGALBA    KONTAKTAI

Referatai.eu

Neakivaizdinė kelionė zodiako ženklais. Horoskopai
Tikslai. Išsiaiškinti kas yra astrologija, horoskopas ir zodiakas. Kam naudojami horoskopai. Kokios yra horoskopų rūšys. Sužinoti daugiau apie atskirus zodiako ženklus. Kam panaudojami horoskopai? Charakteriui nusakyti ir pagrindinėms veiklos sritims nustatyti. Kieno nors tinkamumui ištirti. Medicininei diagnozei nustatyti ir terapijai pasiūlyti. Pasaulio politikos prognozėms. Finansų biržų, spekuliacijų, sėkmės loterijoje prognozėms. Orų prognozėms. Panaudojimui kriminalistikoje.
Astronomijos Pristatymas (31 pus.)


Pagrindiniai europos sąjungos konkurencinės politikos aspektai
Dėl veiksmingos konkurencijos teikiant prekes ir paslaugas mažėja kainos, gerėja kokybė, o vartotojams daugėja pasirinkimo galimybių. Konkurencija padeda klestėti technologinėms naujovėms. Europos Komisija turi didelius įgaliojimus užtikrinti, kad įmonės ir šalių vyriausybės laikytųsi ES sąžiningos konkurencijos taisyklių. Bet taikydama šias taisykles Komisija gali atsižvelgti į siekį skatinti naujoves, vienodus standartus ir mažųjų įmonių plėtrą.
Ekonomikos Pristatymas (52 pus.)


Paukštiena
Vištos. Kalakutai. Žąsys. Antys. Paukštienos cheminė sudėtis ir kaloringumas. Laukinė paukštiena. Pakavimas. Laikymas. Valgomieji naminių paukščių subproduktai. Subproduktų cheminė sudėtis ir energinė vertė. Jusliniai rodikliai. Ženklinimas. Pakavimas. Naminių paukščių kokybė.
Technologijų Pristatymas (14 pus.)


Pinigų atsiradimas ir jų istorinė raida
Pristatymas apie pinigų atsiradimo istorija Pinigų apibrėžimas. Pinigų kilmės teorija. Pirmykščiai daiktiniai pinigai. Pirmykščiai metaliniai pinigai. Pirmykštės monetos. Vakarų europos pinigų raida iki amerikos atsiradimo. Vakarų europos pinigai nuo amerikos atradimo iki xix a. vidurio. Pirmieji lietuvių pinigai. Pirmosios Lietuvos monetos. Išvados.
Ekonomikos Pristatymas (21 pus.)


Planavimas ir strateginis valdymas (2)
Tikslas. Darbo uždaviniai. Planavimas. Tikslai svarbūs del keturių priežasčių. Planavimo svarba organizacijoje. Organizacijos planų hierarchija. Strateginių ir operatyvinių planų skirtumai. Strateginio valdymo procesas. Išskiriami du strateginio valldymo proceso etapai. Strateginio valdymo procesas. Išvados.
Vadybos Pristatymas (18 pus.)


Prancūzija
Trumpas skaidrių darbas apie Prancūziją, jos kultūrą, ekonomiką, geografinę padėtį. Prancūzijos Respublika, Prancūzija (pranc. France) – šalis Europos pietvakariuose, Europos Sąjungos bei NATO narė. Pietuose ribojasi su Ispanija, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu, Šveicarija, Monaku, Andora, o rytuose – su Italija. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra. Dėl teritorijos formos patys prancūzai savo šalį kartais vadina šešiakampiu.
Geografijos Pristatymas (24 pus.)


Prielinksniai pas, prie ir prieš
Prielinksnio pas vartojimas. Prielinksnio pas nevartojimas. Prielinksnio prie vartojimas. Prielinksnio prie nevartojimas. Prielinksnio prieš vartojimas. Prielinksnio prieš nevartojimas.
Kalbotyros Pristatymas (24 pus.)


Raidos psichologija (2)
Raidos psichologija. Centriniai vystymosi fazių procesai. Vystymosi fazių pirminės ego savybės. Subrendimo kriterijai bei požymiai (pagal J. Pikūną). Senatvė. Kas bendrai būdinga subrendusiai asmenybei.
Psichologijos Pristatymas (19 pus.)


Renginio scenarijus: "Senelių šventė"
Pasiruošimas šventei. Auklėtojos su vaikais daro kaukes vaidinimui, mokosi eilėraštukų ir dainelių. Informuojame tėvelius apie „auksarankių parodelę“, kuri bus organizuojama prieš senelių šventę, paprašome, kad tneštų savo senelių darbelių. Auklėtojos paruošia senoviškų nuotraukų parodą „mano seneliai jauni“. Nuotraukas atneša vaikai iki vasario dienos. Vaikai padaro ir papuošia užduočių skrynelę, auklėtojos sukuria ir gražiai pateikia linksmas užduotis. Kuriame pakvietimus seneliams. Kuriame dekoracijas vaidinimui puošiame sporto salę, kurioje vyks šventė.
Pedagogikos Pristatymas (5 pus.)


Saulius Šaltenis
Saulius Šaltenis. Biografija. Apsakymai ir apysakos. Riešutų duona. Duokiškis. Pjesės. Miuziklai.Pasakojimo ypatybės. Temos. Problemos. Konfliktai. S. Šaltenio kuriamas žmogaus paveikslas nėra tradicinis. Rašytojas dažnai prisidengia lengva ironija, skepticizmu, kai ką ir sąmoningai šaržuoja. Tačiau iš tų kūrinių į mus žvelgia graudžiai besišypsančio ir slapta ašarą braukiančio humanisto veidas.
Lietuvių kalbos Pristatymas (21 pus.)


Puslapiai:
   1 |2 | 3 | 4 | 5 |  6 | 7 | 8 |