Referatai MOKSLO DARBAI KURSINIAI KONSPEKTAI PARUOŠTUKĖS

      PRADŽIA   DARBŲ TIPAI   TAISYKLĖS    PAGALBA    KONTAKTAI

Referatai.eu

14 Pasaulio stebuklų
Cheopso piramidė. Kabantieji Babilono sodai. Artemidės šventykla. Dzeuso skulptūra. Halikarnaso mauzoliejus. Rodo kolosas. Aleksandrijos švyturys. Didžioji kinų siena. Tadžmahalas. Koliziejus. Petros miestas. Kristaus Atpirkėjo statula. Maču Pikču. Čičen Ica.
Istorijos Pristatymas (31 pus.)


16 topics
Balanced diet. Cinema. Crime. Environment. European Union and NATO. Foreign languages. History of christmas. Junk food. Lithuania in years’ time. Mass media. Profile education. Smoking and drugs. Sport. Technology development. Transport. Weather.
Anglų kalbos Pristatymas (17 pus.)


Adaptacija lopšelyje - darželyje
Adaptacija reiškia prisitaikymą prie aplinkos. Tai būdinga ir suaugusiems žmonėms, kurie tokias situacijas kasdieniame gyvenime išgyvena gana dažnai. Suaugusieji jau turi patirties prisitaikyti prie naujo darbo, kolektyvo, naujos gyvenamosios vietos, todėl pasikeitimui gali pasiruošti iš anksto. Skirtingai nei suaugusio , vaiko, kurį planuojama atiduoti į ikimokyklinę ugdymo įstaigą, atsiskyrimas nuo namų aplinkos ir artimiausių žmonių vyksta pirmą kartą, todėl jam sunku įsivaizduoti, ko nėra jis patyręs.
Pedagogikos Pristatymas (2 pus.)


Advokatūra
Advokatūra. Uždaviniai. Advokatų vieta teisinėje sistemoje. Advokato veiklos principai. Reikalavimai tapti advokatu siekiančiam asmeniui. Teisė verstis advokato praktika. Advokato priesaika. Civilinės atsakomybės draudimas. Darbo vieta. Advokato kvalifikaciniai egzaminai ir teisinė praktika. Pakankama teisinė praktika. Nepriekaištinga asmens reputacija. Advokato veiklos pagrindai. Advokato teisės. Drausminių nuobaudų rūšys. Lietuvos advokatūros organai. Lietuvos advokatūros funkcijos. Išvados.
Teisės Pristatymas (23 pus.)


Alfredas Adleris
Vienas žymiausių šiuolaikinės psichologijos pradininkų. Jis gyveno ir dirbo Austrijoje bei JAV. Studijavo mediciną, dirbo bendrosios praktikos ir akių gydytoju, vėliau - psichoterapeutu. Savo mintis dėstė įvairiuose JAV ir Europos universitetuose, parašė daug straipsnių ir knygų. Daugelis žymių psichologijos teoretikų ir praktikų sėmėsi idėjų iš A.Adlerio mokymo, kurį jis pavadino individualiąja psichologija. Žmogaus veiksmai visada turi tikslą, todėl galima sakyti, kad jo elgesį lemia ne priežastys, o tikslai. Asmens elgesio prasmę galime suprasti tik suvokę jo tikslą. Žmogus yra sociali būtybė, jam labai svarbu priklausyti grupei ir jaustis joje vertingu. Neradęs savo vietos grupėje asmuo pranašumo kitų atžvilgiu. Žmogaus elgesys suprantamas tik matant jį bendruomenės kontekste.
Psichologijos Pristatymas (17 pus.)


Arabai. Islamas
ARABAI. ISLAMAS. Arabų kartografai buvo sudarę pasaulio žemėlapį. Arabai labai rūpinosi švietimu ir mokslu. Arabų architektūra. Arabų užkariavimai. VII - VIIIa. Pranašas Mahometas. Islamo religijos simbolis. Šventoji knyga - Koranas. Pagrindinės musulmono. priedermės. Pagrindinė viso pasaulio musulmonų šventovė. KAABOS šventykla. Naudota literatūra. Išvada.
Istorijos Pristatymas (16 pus.)


Astronomija
Astronomija. Planetos. Merkurijus. Venera. Marsas. Jupiteris. Saturnas. Uranas. Neptūnas. Plutonas. Kometos. Mėnulio užtemimas. Astronomija - mokslas, apimantis reiškinių, esančių už Žemės ir jos atmosferos, stebėjimą ir aiškinimą. Tiria už Žemės ribų esančių dangaus objektų, sandarą, kilmę, vystymąsi, fizikines ir chemines savybes, padėtį danguje, judėjimą.
Astronomijos Pristatymas (15 pus.)


Baltarusijos respublika
Baltarusijos respublika. Vėliava. Herbas. Geografinė padėtis. Reljefas. Vidaus vandenys. Augalija. Gyvūnija. Gyventojai. Religijos. Ūkinė veikla. Baltarusija yra Rytų Europoje. Neturi tiesioginio priėjimo prie jūros. Šiaurėje ir rytuose ribojasi su Rusija (959 km), pietuose su Ukraina (891 km), vakaruose su Lenkija (418 km), šiaurės vakaruose su Lietuva (724 km) ir Latvija (141 km). Baltarusijos teritorijos ilgis iš vakarų į rytus 650 km, plotis iš šiaurės į pietus 560 km
Geografijos Pristatymas (12 pus.)


Baudžiamasis procesas (2)
Baudžiamojo proceso samprata. Baudžiamojo proceso paskirtis. Baudžiamojo proceso stadijos samprata. Baudžiamojo proceso stadijų sistema. Baudžiamojo proceso funkcijos. Procesinė forma. Procesinių garantijų samprata. Pagrindinės istorinės baudžiamojo proceso formos. Baudžiamojo proceso raida lietuvoje. Baudžiamojo proceso mokslas.
Teisės Pristatymas (17 pus.)


Bendravimas. Tarpasmeniniai santykiai. Konfliktai
Bendravimas. Rodykite iniciatyvą bendrauti. Bendravimo būdai. Tarpasmeniniai santykiai. Konfliktai. Konfliktų priežastys. Konfliktų formos. Konfliktų sprendimo (valdymo) būdai. Konstruktyvus konflikto sprendimas. Konstruktyvioji konflikto sprendimo strategija prasideda problemos pripažinimu, kuris visų pirma vyksta žmogaus viduje. Problemos pripažinimas pašalina iliuziją, kad esame apsaugoti nuo konfliktų. Antras žingsnis yra problemos išsakymas bendravimo partneriui, nes kuo ilgiau problemos slepiamos, kuo daugiau jų susikaupia, tuo didesnė sprogimo tikimybė. Išsakant problemą ramiu balsu, yra daugiau vilties, kad bus atsižvelgta į jos turinį.
Psichologijos Pristatymas (24 pus.)


Puslapiai:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |