Referatai MOKSLO DARBAI KURSINIAI KONSPEKTAI PARUOŠTUKĖS

      PRADŽIA   DARBŲ TIPAI   TAISYKLĖS    PAGALBA    KONTAKTAI

Referatai.eu

Puslapiai    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |  9 | 10 | 11 | 12 | 

Mokomojo vairuojamojo autmobilio įrengimo tyrimas
Įvadas. REFERATYVINĖS IR PATENTINĖS MEDŽIAGOS APŽVALGA IR ANALIZĖ. Mokomasis automobilis. Sankabos paskirtis, klasifikacija, veikimo principas. Sankabų techninė priežiūra. Stabdžių sistema. Stabdžių paskirtis ir klasifikacija. Stabdžių mechanizmai, jų vertinimo kriterijai ir veikimo principai. Stabdžių lempos daviklis. Patentinės medžiagos apžvalga. NAGRINĖJAMO OBJEKTO APRAŠYMAS. Principinės schemos sudarymas. Mokomojo automobilio pedalų veikimo principas. Detalių medžiagų ir sujungimų parinkimas. Sujungimų tolerancijų ir sujungimų skaičiavimas. Numatomos suvirinimo siūlės. Projektuojamo mazgo geometrinio modelio sudarymas. Suvirinimo siūlių stipruminis patikrinimas. Pakabos svirties analizė BEM. REZULTATAI. IŠVADOS IR REKOMENDACIJOS. LITERATŪRA. PRIEDAI. Vaizdinė medžiaga Grafinė medžiaga
Mechanikos Kursinis darbas (39 pus.)


PAKEIČIAMUMO STANDARTIZACIJA IR TECHNINIAI MATAVIMAI
MAZGO APRAŠYMAS. NOMINALINIAI MATMENYS. LYGINIŲ CILINDRŲ SUJUNGIMŲ SKAIČIAVIMAS. Veleno ir įvorės sujungimas . Veleno ir krumpliaračio sujungimas. Įvorės ir krumpliaračio sujungimas. Kalibrų skaičiavimas. UNIVERSALIŲ MATAVIMO PRIEMONIŲ PARINKIMAS. RIEDĖJIMO GUOLIŲ SULEIDIMAI. PLEIŠTINIO SUJUNGIMO SULEIDIMAI. MATMENŲ GRANDINĖS SKAIČIAVIMAS. PLEIŠTO GRIOVELIO MATAVIMO PRIETAISO SCHEMA.
Mechanikos Kursinis darbas (14 pus.)


Pavaros
Greičių ir pastūmų dėžių konstrukcijos yra labai įvairios ir priklauso nuo staklių paskirties, staklių komponavimo ir valdymo sistemos tipo. Jos projektuojamos su keičiamais krumpliaračiais, su perstumiamais krumpliaračių blokais, su movomis, su belaipsnio greičių reguliavimo mechanizmais ir kombinuotos. Tekinimo, gręžimo, honingavimo, frezavimo ir kitose staklėse naudojamos greičių dėžės su perstumiamais krumpliaračių blokais ir jų pagrindiniai trūkumai būna sudėtingas krumpliaračių blokų valdymas, reikia blokavimo įrengimų bei dideli gabaritiniai matmenys. Šių trūkumų neturi greičių dėžės su elektromagnetinėmis movomis. Jomis greitai ir švelniai perjungiamos pavaros, nesustabdžius velenų sukimosi, be to galima naudoti įstrižakrumplius ir ševroninius krumpliaračius. KRUMPLIARATINĖS GREIČIŲ IR PASTUMŲ DĖŽĖS. Slankieji krumpliaračių blokai. Valdomosios movos. Keičiamieji krumpliaračiai. Krumpliaračiai. Sliekračiai ir sliekai. GREIČIŲ IR PASTUMŲ DĖŽĖS. Frezavimo staklės ir jų kinematinė greičių dėžės schema.
Mechanikos Referatas (9 pus.)


Paviršių matavimo būdai
Matavimas apridenimu. Kampų ir kūgių tolerancijos, suleidimai, matavimas. Kūginių sujungimų tolerancijų ir suleidimų sistema. Kampų ir kūgių matavimas. Kampų matavimas santykiniu metodu. Matavimas koordinatinėmis matavimo mašinomis. KMM struktūra ir veikimo principas. KMM panaudojimas. Korpusinių detalių matavimas. Paviršių kokybės matavimas Tiesumo matavimas. Plokštumo matavimas. Apskritųjų paviršių ir detalių matavimas. Paviršių padėties nuokrypių matavimas. Paviršių šiurkštumo matavimas. Specialiųjų paviršių matavimas ir kontrolė. Sriegių tikslumas, tolerancijos, matavimas ir kontrolė. Pagrindiniai sriegių parametrai, pakeičiamumo pagrindai. Krumplinių ir sliekinių pavarų tikslumas, tolerancijos, matavimas. Cilindrinių krumpliaračių tolerancijų sistema. Technologinė kontrolė. Aktyviosios kontrolės priemonės.
Mechanikos Špera/ paruoštukė (3 pus.)


Pažintinės praktikos ataskaita
Įvadas. UAB "Vilniaus vingio mechanika". UAB "Serpantinas". AB "Vilma". UAB "Vingis". Išvados. Pažintinės praktikos metu mes aplankėme keturias įmones gaminančias bei pardavinėjančias įvairią savo produkciją. Jose mes pamatėme kaip pagaminamas įrenginys, ar kokios mašinos detalė nuo žaliavos pateikimo iki padaryto produkto, kuris jau tinka prekybai. Šiose įmonėse yra įdiegtos pažangios technologijos palengvinančios žmoniu darba ir leidžiančios padaryti produkcija tiksliai bei už optyimalią kainą.
Mechanikos Ataskaita (13 pus.)


Pjovimo prcesų kinematika ir pjovimų režimai
Norint suformuoti reikiamą detalės paviršių įrankis ir detalė atlieka tarpusavyje suderintus judesius, jie yra skirstomi: pagalbiniai ir pagrindiniai. Pagrindiniai judesiai skirti pagrindiniam darbui atlikti, pagalbiniai arba pastumu judesiai dažniausiai yra statmeni pagrindiniams judesiams ir skirti paviršiaus suformavimui skersine kryptimi.
Mechanikos Konspektas (4 pus.)


Pjovimo režimo elementų nustatymas frezavimui
Užduotis: rupiai nufrezuoti plokštumą, parinkti frezą ir stakles. Apdirbama medžiaga Pl 3.
Mechanikos Namų darbas (3 pus.)


Pjovimo režimo elementų nustatymas tekinimui
Užduotis: nustatyti pjovimo režimo elementus ir pasirinkti pjovimo įrankius, aptekinant lygų cilindrinį ruošinį. Apdirbama medžiaga – valcuotas strypas Pl 20. Įrankinė medžiaga greitapjovis plienas. Duotas apdirbamo ruošinio skersmuo, apdirbamo paviršiaus ilgis, apdirbamo paviršiaus švarumas, tikslumo kvalitetas, užlaida.
Mechanikos Namų darbas (4 pus.)


Pjovimo technologijos
Pagrindinės sąvokos ir apibrėžimai. Pagrindiniai pjovimo atvejai. Įrankių pjaunančiosios dalies geometriniai parametrai. Medžiagos būsena pjovimo zonoje, drožliu tipai ir jų subėgimas. Prieaugos susidarymas ant įrankio paviršiaus. Metalo būklė pjovimo zonoje. Jėgų sistema pjaunantmetalus. Suvaržytojo pjovimo atvejis. Šiluminiai reiškiniai pjaunant metalus. MetaloPjovimoIrankiųDilimas. Pagrindinis pjovimo įrankių patvarumo dėsnis. Tepimo - aušinimo skysčio vaidmuo pjaunant metalus; tepimo - aušinimo skysčio padavimo i pjovimo zoną būdai. Pjovimo įrankių medžiagos, jų charakteristikos. Pagrindinės tekinimo operacijos. Pjovimo režimo elementai. Tekinimo peilių geometriniai elementai. Pjovimo jėgos ir galingumas. Pagrindinės gręžimo operacijos. Pjovimo režimo elementai gręžime. Grąžtų tipai. Grąžtų geometriniai elementai. Pjovimo jėgos ir galingumas gręžiant. Gilinimas. Gilintuvų tipai. Pagrindinės plėtimo operacijos. Pjovimo režimo elementai plečiant. Plėstuvų tipai. Pagrindinės frezavimo operacijos. Pjovimo režimo elementai frezuojant. Frezų tipai. Pjovimo jegos ir galingumas frezuojant. Pagrindinės pratraukimo operacijos. Pjovimo rėžimo elementai pratraukiant. Pratrauktuvų tipai. Pjovimo jėgos ir galingumas pratraukiant. Pagrindinės šlifavimo operacijos. Pjovimo režimo elementai. Šlifavimo diskų tipai. Diskų kietumas. Pjovimo jėgos ir galingumas šlifuojant.
Mechanikos Špera/ paruoštukė (7 pus.)


Praktikos ataskaita. Šaltalvystės tekinimas, suvirinimo principai
Įvadas. Tekinimas. Tekinimo-sriegimo staklės. Tekinimo peiliai. Pjovimo greitis. Sriegimas. Sriegpjovės ir sriegikliai. Sriegiai. Cilindriniai sriegiai. Frezavimas. Suvirinimas. Dujinio suvirinimo dujos, pridėtinė viela ir fliusai. Dujų balionų identifikavimas. Lankinio suvirinimo elektrodai. Suvirintojo reikmenys ir įrankiai. Šaltkalvystė. Šaltkalvystės įrankiai. Literatūra.
Mechanikos Referatas (20 pus.)


Puslapiai    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |  9 | 10 | 11 | 12 |