Referatai MOKSLO DARBAI KURSINIAI KONSPEKTAI PARUOŠTUKĖS

      PRADŽIA   DARBŲ TIPAI   TAISYKLĖS    PAGALBA    KONTAKTAI

Referatai.eu

Puslapiai    1 | 2 | 3 | 4 |  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

Ispanija
Šv.Šeimynos bažnyčia. Barselona. A.Gaudis. ISPANIJOS KLIMATAS. KOLUMBO MIESTAS - Andalūzija. ISPANIJA EKONOMIŠKAI STIPRESNĖ... Ištrauka iš darbo. ISPANIJA DAUGELIUI ASOCIJUOJASI su Kristupu Kolumbu, Pablu Pikasu, Salvadoru Dali, korida ir flamenku. Kiti mano, kad Ispaniją suprasti nelengva dėl jos dvilypumo, mat tame pačiame žmoguje dera ir Don Kichotas, ir Sanča Pansa... Teisūs tie,kurie šią žemę įsivaizduoja su aukštais kalnais ir sniegu apdengtomis jų viršūnėmis,šlaitais, išgrąžintais pilkšvų alyvmedžių, mato slėniuose auginančius citrinmedžius ir baltus kaimelius su virš jų iškilusiomis bažnyčiom, primenančiom maurų pastatytas pilis. Šiai šaliai nesvetima ir mėlynai žalia Viduržemio jūra su saulėtais paplūdimiais. Štai Maljorka garsi ne tik savo kurortais bet ir Dracho olomis, kuriose stalagmitų ir stalakitų nėriniai pinasi su orkestro muzika. Ispanija buvo daugelio šalių atradėja ir valdovė, tai kraštas, kur kryžiuojasi Vakarų ir Rytų kultūra.
Geografijos Referatas (3 pus.)


Ispanija (2)
Ivadas. Ispanijos istorija geografinė ispanijos aplinka išsidėstymas klimatas topografija. Naudingosios iškasenos. Sausumos, vandens ir oro transportas. Komunikacijos sistema socialinės institucijos. Šeima. Išsilavinimas. Politinė sistema. Politinė struktūra politinės partijos vietinės valdžios vaidmuo verslui teisinė sistema patentai, prekių ženklai.verslo reguliavimas. Socialinės organizacijos Socialinės klasės. Grupių aktyvumas. Verslo paročiai ir praktika. Vyresnumas ir prestižas. Sėkmės reikšmė. Ispanų darbo etika sprendimai. Vidurinio lygmens vadovas moterys ir verslas. Komercinių ryšių užmezgimas. Tarpininkavimas. Raštiškos rekomendacijos. Sekmės strategija dalykiniai susitikimai. Derybos su ispanaisbendravimo būdas filosofija ir religija. Bažnyčia. Estetika. Gyvenimo sąlygos. Dieta ir mityba. Rūbai. Laisvalaikis. Kalba. Išvados. Literatūra. Pagrindinis šios temos tikslas yra kuo giliau išnagrinėti Ispanijos šalies istoriją, susipažinti su geografine aplinka, kuo daugiau sužinoti apie vandens ir oro transportą, komunikacijos sistemą. Taip pat turime tikslą įsigilinti į socialines institucijas. Labai svarbu mums išnagrinėti Ispanijos politinę sistemą , teisinę sistemą, jos vietą šiuolaikiniame versle. Ne mažiau svarbu nei prieš tai minėti dalykai yra socialinių organizacijų, gyvenimo sąlygų ir filosofijos bei religijos pažinimas, jų supratimas. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus yra verslo papročių ir praktikos žinojimas, bei jų taikymas.
Geografijos Referatas (46 pus.)


Italija
ISTORINĖ PRAEITIS. GAMTA. KLIMATAS. VIDAUS VANDENYS. GYVENTOJAI. ŪKIS. ŽEMĖS ŪKIS.
Geografijos Referatas (5 pus.)


Japonija
Tai projektas padarytas per power point programą. Japonija išnagrinėta pagal geografinį šalių nagrinėjimo planą. Japonija. Geografinė padėtis. Istorija. Politinė sistema. Administracinis statusas. Klimatas. Paviršius. Gyvūnija ir augalija. Gyventojai. Religijos. Ekonomika. Literatūra. Dailė. Puokščių sudarymo menas. Arbatos gėrimo ceremonija. Sportas. Imtynės. Maistas. Japonijos šventės.
Geografijos Referatas (25 pus.)


Jungtinių tautų organizacija ir žmogaus teisių apsauga
Įvadas. Jungtinių tautų organizacija. Žmogaus teisės JTO. Pagrindiniai JTO tarptautiniai dokumentai. JTO žmogaus teisių gynimo institucijos. Išvados. Pagrindinis šio darbo tikslas - išsiaiškinti, kas yra JTO, apžvelgti žmogaus teisių gynimą šioje organizacijoje. Šio darbo uždaviniai. Susipažinti su JTO, jos susikūrimo priežastimi. Apžvelgti žmogaus teises JTO. Susipažinti su pagrindiniais JTO tarptautiniais dokumentais. Apžvelgti JTO žmogaus teisių gynimo institucijas.
Geografijos Referatas (9 pus.)


Kanada. Atostogos
Vėliava. Karališkasis Kanados herbas. Plotas. Geografija. Vankuveris. Huronas. Uoliniai kalnai.
Geografijos Pristatymas (12 pus.)


Kauno apskritis. Gamtos paminklai ir parkai.
Kauno apskritis. Prienų rajonas. Kaišiadorių rajonas. Jonavos rajonas. Raseinių rajonas. Kėdainių rajonas. Gamtos paminklai ir parkai.
Geografijos Referatas (5 pus.)


Klaipėda
Įžanga. Geografinė Klaipėdos padėtis. Klimatas. Bendruomenė. Miesto istorija. Transportas. Socialinės įstaigos. Subalansuota regiono plėtra. Regiono ekonomikos restruktūrizavimas. Pramonės plėtra. Turizmas ir rekreacija. Žuvininkystė ir uostų veikla. Miesto plėtros prioritetai. Investicinė aplinka. Statistika. Lankytinos vietos. Sportas. Literatūra
Geografijos Referatas (18 pus.)


Kontinentai ir plutos plokštės
Įrodymai, kad kontinentai juda. Magnetiniai duomenys. Vidurio vandenyno riftai. Lovių ir kalnų grandinių sistema. Plutos plokščių geometrija. Kas verčia juos judėti?
Geografijos Referatas (7 pus.)


Kuršių marių bioįvairovė ir ištekliai
Kuršių marios jų formavimasis ir pagrindiniai bruožai. Srovės. Dugno reljefas. Kuršių marių bioįvairovė. Vandens augalija ir paplitimas. Gyvūnija. Žuvys. Paukščiai. Žuvininkystė Kuršių mariose. Kuršių marių eutrofikacija ir jos padariniai. Natura "Kuršių mariose. Išvados. Literatūros sąrašas. Referato tikslas: aprašyti Kuršių marias jų bioįvairovę bei išteklius. Šiam tikslui įgyvendinti formuluojami tokie uždaviniai . Aprašyti kuršių marių formavimąsi. Apibūdinti kuršių marių bioįvairovę bei išteklius. Aprašyti pagrindines problemas.
Geografijos Referatas (17 pus.)


Puslapiai    1 | 2 | 3 | 4 |  5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |