Referatai MOKSLO DARBAI KURSINIAI KONSPEKTAI PARUOŠTUKĖS

      PRADŽIA   DARBŲ TIPAI   TAISYKLĖS    PAGALBA    KONTAKTAI

Referatai.eu

Puslapiai    1 | 2 | 3 |  4 | 5 | 6 | 

Moters įvaizdis ir makiažo kūrimo tradicijos
LENTELIŲ IR PAVEIKSLŲ SĄRAŠAS. SANTRAUKA. HIGIENINĖS IR DEKORATYVINĖS KOSMETOLOGIJOS BENDROSIOS PROFESINĖS KOMPETENCIJOS. ĮVADAS. PROFESINĖS LITERATŪROS APŽVALGA. Makiažo istorija. Dekoratyvinės kosmetikos priemonės ir jų sudėtis. Toniniai kremai, pudros. Skaistalai ir šešėliai. Pieštukai. Tušai. Lūpų dažai. Šiuolaikinio makiažo ypatumai. Makiažas be klaidų. TYRIMO METODIKA. Tiriamųjų imtis. Tyrimo metodai. Tyrimo eiga. REZULTATŲ ANALIZĖ IR APIBENDRINIMAS. Anketinės apklausos tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. Makiažų eksperimento tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. IŠVADOS. LITERATŪRA. PRIEDAI. Veido zonos ir atitinkamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Spalvoti toniniai kremai ir pudros. Skaistalai pudros pavidalo. Pieštuko korektoriai. Įvairių spalvų tušai. Makiažo pagrindo parinkimas. Pagrindo užtepimas. Veido pudravimas, koregavimas. Akių dažymas. Įvairių formų lūpų dažymas. Makiažo atlikimo priemonės ir įrankiai. Veido korekcija. Akių paryškinimas. Trečio modelio akių ir lūpų paryškinimas. Lūpų ir skruostų paryškinimas rožine spalva. Kasdieninio makiažo atlikimas. Makiažo paskirtis. Visažisto konsultacijos poreikis. Moterų lankymas pas visažistą. Makiažo paslaugos dažnumo poreikis. Domėjimasis naujovėmis. Makiažo atlikimo žinių šaltiniai. Kriterijų svarbumas pasirenkant dekoratyvinę kosmetiką. Respondenčių amžius. Pirmo modelio apatinė veido dalis. Gilių mimikos raukšlių užmaskavimas. Veido analizė.
Dailės Diplominis darbas (49 pus.)


Naujieji laikai mene
Įvadas. Postmodernizmo atsiradimo istorija. Postmodernizmo apibūdinimas, teorija. Postmoderniojo meno bruožai. Žymiausios xx a. Antros pusės meno kryptys. Xx a. Antros pusės Lietuvos menas. Tapyba. Grafika. Performansas. Fotografija. Išvados. Literatūra. Postmodernistivio laikotarpio menas- šiuolaikinis menas traktuojamas, kaip laisvas, nesuvaržytas, atviras visiems ir kupinas naujovių, galintis trukti , išlikti visą amžinybę arba vos keletą minučių ar sekundžių, kaip performansas.
Dailės Kursinis darbas (18 pus.)


Netradicinis audinių taikymas meninėje raiškoje
Įvadas. Profesinių kompetencijų, kurias siekiama pademonstruoti baigiamuoju darbu, sąrašas. Audiniai ir jų taikymo galimybės meninėje raiškoje. Meninės raiškos samprata. Audinių ir tekstilės medžiagotyra. Audinių klasifikacija. Pluoštai. Tradicinė tekstilė. Buitiniai audiniai. Rūbai. Audinių savybės rūbams. Audinių panaudojimas meninėje raiškoje. Audinio meninės transformacijos. Netradicinės audinių panaudojimo galimybės technologijų pamokose. Audinių netradicinio taikymo meninėje raiškoje analizė. Technologijų pamokos pritaikant audinius meninėje raiškoje analizė. Autorinės technikos aprašymas. Mokinių žinių apie netradicinį audinių taikymą meninėje raiškoje analizė. Kūrybinio darbo "Rožės iš lino" aprašymas. Išvados.
Dailės Diplominis darbas (49 pus.)


Ogiustas Rodenas
Ištrauka iš darbo. Prancūzų menininkas Ogiustas Rodenas buvo vienas iš garsiausiųjų XIX a. impresionizmo atstovų. Jis gimė 1840 m. lapkričio 12 dieną Paryžiuje, labai vargingoje šeimoje. Jo tėvas tarnavo policijoje, motina buvo kambarinė. Baigęs pradinį mokslą jaunuolis įstojo į dailės mokyklą. Čia nuo aštuntos valandos ryto iki vidudienio piešė, kopijavo, tapė iš natūros. Dukart per savaitę lankė didžiojo sklulptoriaus animalisto Barje kursus, o vakarus dažnai praleisdavo puikių Luvro kolekcijų pasaulyje. Kai Rodenui buvo 15 metų, jis susižavėjo spalvomis ir norėjo tapti dailininku tapytoju, tik, deja, neturėjo už ką nusipirkti drobės, teptukų ir dažų. O senovinių skulptūrų eskizams tereikėjo popieriaus ir pieštuko. Jis vaikščiojo po pirmąjį Luvro aukštą, dirbo didelėse jo salėse ir taip susižavėjo skulptūra, jog liovvėsi ir galvojęs apie ką kitą. Jis darė eskizus ir valstybinėje gobeleno manufaktūroje, kur vėliau dirbo lipdytoju dekoratoriumi. Kai Rodenui sukako 24 metai, neturėdamas lėšų pragyvenimui, jis stojo dirbti lyg ir pameistriu pas nežymų skulptorių. Čia jis sukūrė portretą “Žmogus sulaužyta nosimi“, tačiau gipsinis modelis nusiųstas į Paryžiaus Gran-saloną, nebuvo priimtas. Po šios nesėkmės menininkas drauge su savo šeimininku išvyko į Briuselį, kur dirbo ir pas kitą mažai žinomą skulptorių.
Dailės Referatas (6 pus.)


Pažaislio architektūros ansamblis
Ištrauka iš darbo. Kauno marių vakariniame krante, apsuptas žalio miško masyvo, stovi Pažaislio architektūros ansamblis – buvę kamaldulių vienuolyno pastatai ir bažnyčia. Tai vienas iš nedaugelio mūsų krašto paminklų, kuriame taip ryškiai atispindi talentingų baroko epochos menininkų – architektų, tapytojų ir lipdytojų – kūryba. Lietuvos architektūroje baroko stilius atsirado XVII a. pr., veikiamas, kaip ir kitose kraštuose, italų baroko. Šio stiliaus plėtotės ir klestėjimo svarbiausios priežastys buvo viešpataujančių klasių feodalinė – katalikiškoji rekacija, vadinama kontrreformacija, kuri kilo prieš XVI a. refomacijos sąjūdį, ir feodalizmas, o kai kuriuose kraštuose ir valdovų absoliutizmas. Katalikų bažnyčia, kurios autoritetas ir galybė pašlijo XVI a. dėl reformacijos sąjūdžio, XVII a. vėl sustiprėjo, įsigyja valdžios valdžios ir ekonominės galios.
Dailės Referatas (11 pus.)


Postmodernizmas
Performansas. Instaliacija. Videomenas. Žemės menas. Proceso menas. Kūno menas. Minimalizmas. Hepeningas. Akcija. Fotorealizmas. Informacijos šaltiniai.
Dailės Referatas (21 pus.)


Protodizainas: šiuolaikinio dizaino ištakos
Darbo tikslas. Pateikti išsamią informaciją apie šiuolaikinio dizaino ištakas. Darbo uždaviniai. Pateikti trumpą informaciją apie dizainą. Aprašyti kaip ir dėl kokių priežasčių keitėsi menas ir amatai. Pateikti informaciją apie Morrisą ir Dresserį. Protodizainas: šiuolaikinio dizaino ištakos. Pramoninė revoliucija. Istorinių atradimų, archeologinių kasinėjimų metas. Demokratizacija kultūroje ir mene. Sosialiniai, ekonominiai pokyčiai Didžiojoje Britanijoje. Industrializacija, Urbanizacija. Socialinis kultūrinis sąjūdis Didžiojoje Britanijoje. Dailininkų bendrijos ir gildijos. Estetinis sąjūdis. Pirmasis indrustialistas - Christopheris Dresseris. Išvados.
Dailės Referatas (12 pus.)


Rafaelis Santis
Įžanga. Biografija. Umbrijos periodas. Florencijos periodas. Romos periodas. Rafaelio įtaka ir požiūris į jį. Literatūros sąrašas.
Dailės Referatas (6 pus.)


Rebrantas
REMBRADT HARMESZ VAN RIJN. ŽMONIŲ TAPYMAS. ŠVIESOS TAPYMAS. REMBRANTAS IR BAŽNYČIA. KAMBARYJE IR LAUKE. SIELVARTO METAI. Vienas iš dailininko ofortų. Ištrauka iš darbo. REMBRADT HARMESZ VAN RIJN gimė 1606 liepos 15 dieną Leidene , Olandijoje.Jis buvo vienas iš 9 neturtingo malūnininko vaikų. Iki apsispręsdamas vykti į Amsterdamą ir tapti menininku, Rembrantas studijavo lotynų kalbą. Bet kiekviena pasitaikiuse proga stengdavosi išsisukti nuo paskaitų, kad galėtų piešti.Jis piešė portretus- motinos, brolio Adriano ir jaunesniosios sesers, kurią švelniai mylėjo.Motina slėpė jo piešinius storoje knygoje.Tėvas, kuriam nepatiko sūnaus polinkis, laikė tai tuščiu laiko gaišimu. Netrukus jis visiškai metė universitetą ir pradėjo lankyti dailininko Jakobo van Svanenburgo dirbtuvę ir mokėsi pas jį maždaug trejus metus.Jakobas van Svanenburgas buvo mažai kam žinomas dailininkas, ir tikriausiai jo vardas būtų užmirštras jei ne tie treji metai, kai pas jį mokėsi Rembrantas.1624metais,kai vaikinui sukako septyniolika metų, jis išvyko i Amsterdamą ir per pusę metų baigė meno mokslus pas istorinių scenų tapytoją Piterį Lastmaną.
Dailės Referatas (3 pus.)


Renesansas
Renesansas. RENESANSO LAIKOTARPIAI. Protorenesansas. Ankstyvasis renesansas. Brandusis renesansas. Šiaurės renesansas. Prancuzijos renesansas. RENESANSO PLITIMAS IR YPATYBĖS LIETUVOJE. Miestai. Gynybinės rezidentinės pilys. RŪMAI IR GYVENAMIEJI NAMAI. Miestiečių namai. Interjerai. VISUOMENINIAI PASTATAI. KULTO ARCHITEKTŪRA. VAIZDUOJAMOJI DAILĖ. SKULPTŪRA. Dekoratyvinė skulptūra. TAPYBA. Molbertinė tapyba. Portretas. Religinė tapyba. Miniatiūrų tapyba. DAILIOJI KERAMIKA. RENESANSO MENININKAI. Mikelandželas Buonarotis. Leonardas da Vinči. Rafaelis. Jeronimas Boschas. Albrechtas Diureris.
Dailės Referatas (15 pus.)


Puslapiai    1 | 2 | 3 |  4 | 5 | 6 |